ABOUT US

درباره ما ما بیشتر بدانید (حیدر عزیزی)

مجموعه هایار طب، با مدیریت حیدر عزیزی راه اندازی شده است. آقای عزیزی متولد سال 1368 می باشد و در استان اصفهان، شهرستان چادگان، روستای علی عرب به دنیا آمده است. از سال 91 فعالیت تخصصی خود را در حوزه کشاورزی شروع کرده و در سال 97 موفق به کسب رتبه کشاورز نمونه در صنعت گیاهان دارویی در منطقه فریدن شده است. حیدر عزیزی با استفاده از شیوه آبیاری قطره ای، شناخت خاک، بهره وری درست و فعالیت در فصول مختلف، قادر به صرفه جویی حداکثری در بحث آبیاری و مالی شده است.در حال حاضر محصولاتی همچون موسیر، زعفران، اسطوخودوس، آویشن، سیاه دانه، گل محمدی، بادرنجبویه، گل گاو زبان، بادام، نعناع، زیره سبز، زرین گیاه و … در بیش از 20 هکتار زمین، کشت می دهد. این مجموعه به تازگی با برند هایار طب شرایطی را فراهم کرده تا به صورت مستقیم محصول را از کشاور به مصرف کننده برساند.

کشاورزان هایار طب
نمایش ویدیو درباره کشاورزان هایار طب

مزیت خرید از هایار طب

هایار طب یکی از کشاورزان فعال شهر اصفهان می باشد که محصولات تولید شده را به صورت مستقیم به دست مصرف کننده می رساند. این فرایند باعث شده تا قیمت تمام شده محصولات نسبت به فروشگاه های دیگر کاهش پیدا کند و تجربه خرید به صرفه را برای مشتری به وجود بیاورد.

هایار طب
هایار طب چه محصولاتی دارد؟

هایار طب چه محصولاتی دارد؟

هایار سبد گسترده ای از محصولات گیاهی را تولید می کند که بیشتر جنبه دارویی دارند. از جمله این محصولات می توان به موسیر، زعفران، غنچه گل محمدی، سیاه دانه، زیره سبز، زرین گیاه، گل ختمی، گل گاوزبان، آویشن، بادرنجبویه و نعنا هستند.

همیار طب، مرجع فروش محصولات کشاورزی می باشد که مستقیم از تولید کننده به دست خریدار خواهد رسید. این موضوع باعث می شود تا کشاور دستمزد اصلی خود را دریافت کند و همچنین خریدار نیز محصولات مورد نیاز خود را با قیمت بهترین تهیه کند. در نتیجه خرید از هایار طب یک فرایند برد برد برای هر دو طرف می باشد.

یکی از ویژگی هایی که محصولات ارائه شده در هایار طب دارند، ارگانیک بودن آنهاست. با توجه به اینکه بسیاری از محصولات تولید شده خواص دارویی دارند، فرایند تولید این محصولات به شکل کاملا طبیعی و بدون استفاده از کود های شیمیایی و افزودنی ها انجام گرفته تا خواص مورد نظر این گیاهان حفظ شود.

برای خرید محصولات مورد نیاز خود می توانید به فروشگاه هایار طب مراجعه کنید و بعد از انتخاب محصولات مورد نظر، بر روی دکمه تکمیل خرید کلید کنید و اطلاعات مورد نظر برای تکمیل خرید را وارد نمایید. بعد از تکمیل پروسه خرید در وب سایت و پرداخت مبلغ محصول، در کوتاهترین زمان محصولات خریداری شده شما به دست پست خواهد رسید.